قوانین فروشگاه دیسکورد فارسی

از اینکه ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم.

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .

لطفا در خرید محصول دقت فرمایید ، خرید از سایت دیسکورد فارسی به منزله قبول کردن 100% این قوانین و مقررات سایت میباشد. لطفا مطالعه نمایید

سفارشات شما بعد از خرید به شماره تماس و ایمیل شما ارسال میشود .

وب سایت تخصصی دیسکورد فارسی ، خرید ها و پرداخت های شما تحت نظر درگاه های امن بانک مرکزی میباشد بوده پس نگران هزینه و خرید خود نباشید و آسوده خرید نمایید. پس با سهولت و آرامش خرید و فرم های ثبت نام و… مورد نظر خود را کامل نمایید .

تمامی قوانین و مقررات داخل سایت ثبت شده و جهت افزایش بهبود خدمات و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی میباشد.
توجه، به دوستانی که اکانت های هکی، اشتراکی و ظرفیتی دارند خدماتی داده نمیشود چرا که اکانت این دوستان غیر قانونی بوده و ضمانتی ندارد.
در سایت دیسکورد فارسی با توجه به مجوز های داخلی و بین المللی فقط و فقط محصول اورجینال با فاکتور مستقیم کمپانی ها ارایه میشود.
جهت افزایش و بهبود کیفیت خدمات و پشتیبانی بهتر، خرید ها فقط در تایم کاری 9 صبح الی 1 بامداد (شب) انجام و تحویل داده میشود (حتی برخی از گیفت کارت ها) خرید های پس از این ساعات، در تایم کاری بعدی یعنی 9 صبح انجام و ارسال خواهند شد و نیازی به ارتباط با پشتیبانی و ارسال تیکت ندارید.
ساعت کاری مجموعه : 9 صبح الی 1 بامداد
ساعت کاری پشتیبانی : 9 صبح الی 22 میباشد
روز های پنجشنبه و روز های تعطیل ساعت کاری از 10 صبح میباشد.
محصولاتی که سایت که پس از خرید سایت از شما اطلاعات دریافت میکنه به این معنی میباشد برای خرید و فعالسازی آیتم مورد نظر شما ما نیاز به اون اطلاعات داریم پس لطفا اطلاعات را کامل و بدون مشکل ارسال کرده و قبل از ارسال نیز یک بار چک کنید! در صورتی که اطلاعات ارسالی شما ناقص و یا اشتباه باشد خرید شما تا 24 الی 72 ساعت به تاخیر خواهد افتاد و هیچ تماسی بابت ارسال طالاعات صحیح از سمت سایت دریافت نخواهید کرد چرا که این وظیفه کاربر میباشد که اطلاعات درخواستی را صحیح و بدون کم و زیاد ارسال نماید، چرا که این بی دقتی شما وقت مشتریان دیگر را ضایع میکند!

کنسلی خرید و عودت مبلغ:

با توجه به قانون ثبت مالیات بابت هر تراکنش از اسفند ماه سال 1400، تمامی خرید ها شامل مالیات برای مجموعه دیسکورد فارسی میباشد و به همین دلیل درخواست میشود در ثبت خرید های خود حتما دقت نمایید و عجله نکنید چرا که در صورتی که کاربر خریدی را به اشتباه ثبت کند یا به توضیحات خرید توجه نکند، امکان کنسلی خرید و عودت وجه وجود نداشته و در صورتی که خریدی را خلاف قوانین داخل سایت ثبت کند، در صورت کنسلی خرید تمامی مبالغ به کیف پول داخل سایت کاربر عودت شده و میتواند از آن برای خرید های بعدی خود استفاده نماید!

پس از ارسال سفارش امکان تعویض یا کنسل کردن وجود ندارد.

تمامی محصولات سایت دیجیتالی بوده و محصول فیزیکی ارایه داده نمیشود

شماره موبایل شما تاییدیه پیامکی خواهد شد و در صورت مغایرت ، پرداخت لغو میشود .

در صورتی که تیم امنیت سایت به خریدی مشکوک شوند و یا خریدی با مبالغ بالا صورت پذیرد ، تیم امنیت امنیت دیسکورد فارسی این اجازه را دارد که از مشتری طبق دستور پلیس فتا جمهوری اسلامی ایران برای جلوگیری از فیشینگ ، احراز هویت به عمل آورد و در صورت تایید محصول ارسال و در غیر این صورت مبلغ بلوکه و آی پی و کلیه مشخصات شخصی مشتری به پلیس فتای کشور معرفی و تمامی فعالیت ها از سمت سایت برای وی غیر فعال میشود .

قوانین عودت وجه و برگشت مبلغ خرید:
توجه داشته باشید، اگر سفارش از سمت شما لغو شود مبلغ ثابتی جهت کارمزد از مبلغ سفارش کسر و مابقی طبق روال اداری به حساب مشتری واریز خواهد شد، این درصد به دلیل کسورات قانونی پرداخت شده توسط دیسکورد فارسی مانند کارمزد درگاه بانکی، مالیات، کارمزد خرید، کارمزد انتقال پول از ایران به خارج، هزینه عملکرد و زمان مورد نیاز برای بررسی و سفارش محصول کسر میگردد که ممکن است در برخی از سفارشات بیشتر هم برسد پس لطفا در خرید های خود دقت کنید. اما اگر خرید زا سمت سایت کنسل شود هزینه عینا مبلغ فاکتور خریدشما که ایمیل شده است عودت خواهد خورد.

اگر خریدی به دلایلی توسط سایت کنسل شود ، مبلغ واریزی مشتری طبق قوانین شاپرک 24 الی 72 ساعت پس از خرید برابر فاکتور خرید مشتری در سایت و ایمیل شخص خریدار به حساب وی واریز خواهد شد .

توجه داشته باشید که کنسلی خرید به هیچ وجه برای گیفت ها وجود ندارد.

در صورتی گیفت کارت و یا لایسنس و سی دی کی خریداری شده شما پس از خرید غیر فعال باشد ، میبایست از ارور (پیام خطا) اسکرین شات گرفته و برای پشتیبانی سایت ارسال نمایید و در صورتی که گیفت کارت و یا لاسنس اکسپایر یا خراب باشد ، این مشکل برای بخش فنی سایت ارسال شده و بین 24 الی 72 ساعت کاری و در برخی موارد از سایت مبدا ممکن است تا 10 روز با توجه به اینکه زمان میبرد تا در صورت تشخیص خرابی از سمت سایت دیسکورد فارسی ، مشکل حل شده و گیفت یا لایسنس جایگزین برای شما ارسال شود و از ارسال پیام های مبنی بر سرعت در انجام گارانتی جدا خودداری نمایید . تا زمانی که با شما تماس گرفته و کد جایگزین برای شما ارسال شود .

تمامی خدمات در وب سایت دیسکورد فارسی دارای هزینه میباشند و خدمات رایگانی صورت نمیپذرد

 

توضیحات بیشتر در رابطه با هشدار بالا در خرید لایسنس ها و کدهای اورجینال :

کد ها زمانی که توسط پشتیبانی برای مشتری فعال شوند ، شامل گارانتی و ضمانت هستند و پس از فعالسازی کد در اکانت مشتری ، میتوان کد فعال شده در اکانت را با کدی که برای مشتری ایمیل و ارسال شده است را مقایسه کرد که هر دو یکی هستند ولی متاسفانه به دلیل سودجویی برخی از مشتریان در فعالستازی کد ها در اکانت های دیگر و پیام دادن به پشتیبانی مبنی بر اینکه کد مشکل دارد و در اکانت ما ردم نمیشود قصد دارند تا دوباره کد یا هزینه آن را پس بگیرند که برای جلوگیزی از این نوع کلاه برداری های اینترنتی قوانین بالا فعال شده اند .

با توجه به اینکه تمامی خرید های ارزی سایت با کارت های مستر ، ویزا و پی پال انجام میشود ، در صورتی که مشتری بدون هماهنگی با پشتیبانی سایت ، اقدام به ریفاند خرید کند ، این کار غیر قانونی و از سمت سایت برای وی انجام نخواهد شد .

حتما از آی پی داخلی در هنگام خرید استفاده کرده د ، در غیر این صورت امکان لغو سفارش و بازگشت هزینه پس از 24 ساعت وجود دارد .

در صورتی که در هنگام خرید از اکانت مشتری ، هزینه ای مبنی بر مالیات و یا هزینه ای بیشتر از مقدار خرید مشتری بدون اطلاع از حساب کسر شود ، مشتری ملزم به پرداخت هزینه کسر شده میباشد . در غیر این صورت طبق قوانین داخلی و بین المللی با وی برخورد خواهد شد .

برای خرید از سایت میبایست بالای 18 سال باشید ، در غیر این صورت اگر خریدی صورت گیرد، سایت هیچگونه پشتیبانی و ضمانتی بابت عواقب خرید نخواهد داشت .

هشدار : محصول خریدرای شده شما روی اکانت مورد نظر شما فعال میشود و رسید خرید برای شما ارسال خواهد شد ، در صورتی که پس از فعالسازی به دلیل عدم مطابقت ریجن های اکانت آیتم مورد نظر فعال نشود ، سایت هیچگونه پشتیبانی و گارانتی در این امر نخواهد داشت

به قیمت ها دقت کنید. تمامی قیمت ها به تومان است .

ساعت کاری مجموعه : 9 صبح الی 1 بامداد
ساعت کاری پشتیبانی : 9 صبح الی 23

روز های پنجشنبه و جمعه و روزهای تعطیل پشتیبانی فروش محصولات تاساعت 6 بیشتر حضور ندارند و خرید شما برای روز بعد تایم صبح تقدیم شما خواهد شد .تمامی خرید ها بین یک تا سه ساعت کاری انجام میشوند. مگر در شرایط خاص و موارد مختلف که تایم تحویل خرید بیشتر خواهد شد!

خرید های نیاز به حواله مستقیم در روز های تعطیل انجام نشده و روز بعد حواله برای ثبت خرید صورت میگیرد

در صورتی که مشتری پس از خرید اعلام به این نماید که محصول خریداری شده توسط وی گران تر از سایت های دیگر بوده و یا ارزان تر و … با توجه به این که هر سایت سورس تامین کننده خود را داراست و دلیل بر این نمیشود که همه قیمت ها باید یکی باشد ، هیچ گنه خدماتی برای وی صورت نخواهد گرفت چرا که مشتری با اطمیان از محصول و اطمینان از قیمت آن اقدام به پرداخت کرده است .

کلیه فعالیت های این مجموعه در حوزه ارز الکترونیک و از محل درآمدهای ارزی قانونی مشتریان خود مجموعه در خارج کشور بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی اسکناس ندارد.

این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس/حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

استفاده از خدمات سایت منوط به احراز هویت مشتری میباشد و در صورت عدم همکاری درخواست دهنده خدمات در این رابطه discordapp.ir  میتواند از ارائه خدمات به فرد مورد نظر خودداری کند .

طبق دستور مراجع محترم قضایی و پلیس فتا جمهوری اسلامی ایران ،در صورتی که بخش امنیت سایت به خریدی مشکوک شوند ، با شماره موبایل خریدار تماس گرفته شده و از وی درخواست ارسال مدارک از طریق پشتیبانی را دارد ، در صورت عدم همکاری مشتری ، اکانت و خیرد مشتری بلوکه و تمامی اطلاعات ضمیمه پرونده و برای پلیس فتا ارسال خواهد شد . امنیت خرید شما در اولیوت کار مجموعه دیسکورد فارسی میباشد .

در صورتی که آیتم ، سی دی کی اورجینال بازی ها ، کد اوریجنال بازی ها و گیفت کارت های خاص در سایت توسط شما مشتری عزیز خریداری شود ، این خرید ها بین 30 الی 60 دقیقه در ساعات کاری سایت بین 9 الی 23 و در برخی مواقع بین 12 تا 24 ساعت زمان خواهند برد .

هشدار سوء استفاده از لایسنس ها و گیفت کارت ها و عواقب قانونی آن :
با توجه به این که این موضوع بسیار به ندرت اتفاق می افتد ولی با این حال متاسفانه برخی از مشتری نماها اقدام به فعال سازی گیفت کارت و یا لایسنس خریداری شده خود از سایت در اکانت دیگری کرده و درخواست گارانتی و خسارت مینمایند ، در صورتی که تیم امنیت سایت پس از فعال سازی هر گیفت کارت در هر اکانت از این فعال سازی مطلع شده و در صورتی که مشتری اقدام به سوء استفاده و درخواست خسارت کند برای جلوگیری از کلاه برداری طبق قوانین با وی برخورد خواهد شد .

قوانین گارانتی محصولات :
در صورتی که گیفت کارت و یا کد لایسنس خریداری شده توسط شما به هر نحوی دارای خطای ” این کارت قبلا استفاده شده است ” باشد و یا خطاهای دیگر تا زمان برسی این کد بایستی منتظر باشید این زمان از 5 ساعت تا 30 روز متغییر می باشد با توجه به اینکه ما تنها واسطه هستیم زمانی قادر به تعویض گیفت کارت می باشیم که منبع اصلی گیفت کارت در خارج از کشور ، مشکل دار بودن گیفت کارت را تایید کند و توسط کمپانی رسمی برای مثال تاریخ استفاده شدن گیفت کارت برای ما ارسال گردد در صورتی که قبل از خرید شما این کارت استفاده شده باشد بدون شک مشکل از کارت بوده و ما بایستی گیفت کارت را تعویض نماییم .

با واریز وجه و خرید محصول از سایت ما بدون شک شما قوانین فوق رو پذیرفته اید .

برای خرید گیفت کارت دیجیتال از ما ،‌ شما می بایست قوانین و ضوابط مربوط به کاربران، ضوابط خرید و نوع استفاده از محصولات را پذیرفته باشید.

فروشگاه ما تمامی حقوق مربوط به تاخیر و یا رد نمودن سفارش انجام شده را به هر دلیلی برای خود محفوظ می دارد.

ممکن است محدودیت خرید برای محصولات مورد نظر شما وجود داشته باشد. تمامی محصولات بصورت الکترونیکی عرضه می شوند. ممکن است ارسال سفارش شما با چند ساعت تاخیر پس از اتمام مراحل خرید انجام شود. دیسکورد فارسی هیچ مسئولیتی در قبال مفقود شدن یا سرقت گیفت کارت های دیجیتال خریداری شده نخواهد پذیرفت. تعویض یا استرداد محصولات پذیرفته نخواهد شد.

خرید از این فروشگاه به منزله قبول قوانین می باشد

در صورت داشتن مشکل در انتخاب محصول یا هر گونه سوال حتما از طریق چت آنلاین یا ایمیل با ما ارتباط بر قرار نمایید.

در انتخاب محصول و هزینه آن دقت نمایید زیرا محصول فروخته شده و هزینه آن قابل برگشت نمیباشد.

تمام قوانین سایت برای بالا رفتن کیفیت, رفاه حال شما و هر چه بهتر خدمت رسانی ما به شما عزیزان میباشد.

موفق باشید.